Punkty dla stałych klientów

 

"Program Lojalnościowy Proud and Reborn", który dla Ciebie przygotowaliśmy sprawi, że zakupy w naszym sklepie będą jeszcze bardziej atrakcyjne.

Wszystko co musisz zrobić to zarejestrować się w naszym sklepie. To wystarczy aby móc rozpocząć zbieranie punktów za zakupy produktów, wystawianie opinii oraz za zapisanie się do newslettera.

Zebrane punkty wymieniasz na atrakcyjne RABATY NAWET do 100zł !!! Tylko od Ciebie zależy na co je przeznaczysz.

***

Punkty za zakupy

Każdy zakup w naszym sklepie patriotycznym premiujemy punktami w Programie Lojalnościowym. Ilość punktów, które otrzymujesz uzależniona jest od ceny kupowanego produktu. Podczas zakupu otrzymujesz od nas informację o liczbie punktów przyznanych za zakup konkretnego towaru.

 1000 PKTza każde
wydane 10 zł

Punkty za opinie o produktach

Już u nas kupiłeś? Wystaw nam ocenę. Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna. To właśnie dzięki Tobie możemy nieustannie podnosić poziom obsługi i jakość naszych produktów. Za każdą zaakceptowaną opinię o produkcie również zdobywasz punkty. Nie ma żadnych ograniczeń - możesz zaopiniować każdy zakupiony przez siebie produkt.

 100  PKT za każdą
zatwierdzoną
opinię

Punkty za newsletter

Zapisz się do naszego newslettera. Dzięki niemu będziesz na bieżąco i otrzymasz wszelkie informacje o dostępnych promocjach, nowościach i innych akcjach w naszym sklepie.

50 PKT za zapisanie do
newslettera

Wybierz swój rabat

Jeżeli zgromadziłeś już na swoim koncie odpowiednią ilość punktów lojalnościowych możesz je w każdej chwili wymienić na rabat do nowego zamówienia. Wielkość rabatu uzależniona jest od zgromadzonych punktów na koncie.

Pamiętaj: im większy rabat jednorazowy wybierzesz tym korzystniejszy przelicznik punktowy uzyskasz.

10.000 pkt = RABAT 10zł

19.000 pkt = RABAT 20zł

35.000 pkt = RABAT 40zł

80.000 pkt = RABAT 100zł

Ile punktów posiadam?
Ilość zgromadzonych punktów sprawdzasz logując się na swoje konto. W sekcji "Program Lojalnościowy" zobaczysz ile masz punktów.

Przejdź do swojego konta aby sprawdzić ilość punktów

 

Chcę poznać szczegółowy regulamin programu. Czy jest to możliwe?
Oczywiście. Znajdziesz go wchodząc na poniższy adres:

Zobacz regulamin promocji "Program Lojalnościowy Proud and Reborn"

pixel