O naszej marce

  Idea polskiej marki PROUD AND REBORN narodziła się w naszej pięknej Ojczyźnie. Odzież patriotyczna, którą tworzymy powstała w duchu polskiej historii.

Rodzimi bohaterowie i bitwy przynoszące chwałę inspirowały nas do tworzenia obrazów, które z dumą chcielibyśmy nosić.

Chcemy wskrzeszać dawną chwałę i heroizm. Chcemy, aby inne narody patrzyły z zazdrością na nasza historię.

Jesteśmy dziećmi dawnych bohaterów. Jesteśmy potomkami wielkich królów i spadkobiercami ich nieprzemijającej chwały.

Szukając w dziedzictwie naszej historii symbolu dawnych zwycięstw i polskiej potęgi, zrozumieliśmy, że tak jak husaria przełamywała siły i opór nieprzyjaciela, tak my chcemy przełamywać stereotypy. Nasza odzież jest bowiem dla każdego, kto w sercu nosi miłość do Ojczyzny.

***

Projektujemy odzież dla ludzi dumnych z polskiego dziedzictwa i wiernych swojej ojczyźnie. Patriotyzm jest postawą szacunku i oddania własnemu krajowi. Dlatego odzież nasza jest i na zawsze pozostanie:

  • najwyższej jakości - uszyta  z najlepszej  bawełny czesanej 210 gram. Nadruk na koszulkach jest wykonywany metodą sitodruku i sublimacji. Gwarantuje to trwałą i wyrazistą grafikę.
  • w całości produkowana w Polsce. Wspierają nas polskie szwalnie i najzdolniejsi graficy z różnych stron kraju.

***

Nie będziemy ciąć kosztów. Nie będziemy szukać oszczędności rezygnując z jakości. Nie będziemy po cichu sprowadzać taśm ani wszywek z zagranicy. Nie będziemy zatrudniać grafików ani projektantów z obcych krajów. Nie będziemy wciskać Wam tandety ani żadnej chińszczyzny.

Nasze obrazy nawołują do tradycji, wskrzeszają zapomnianą historię i polskich herosów. Z dumą prezentujemy Wam odzież, która zaprojektowana jest dla ludzi przede wszystkim odważnych.

PROUD AND REBORN jest marką ludzi odważnych. Stworzona specjalnie dla Was przez troje przyjaciół, którzy od dawna interesowali się historią Polski. Nazwa naszej marki nawiązuje do dwóch podstawowych haseł, na których oparliśmy jej filozofię:

  • Proud to duma - nieokiełznana duma z bycia Polakami, wnukami naszych przodków.
  • Reborn to odrodzenie - odrodzenie przynależności, patriotyzmu, dumy i tradycji.

W całość spaja je nasze logo - nieustraszony Husarz - symbol polskiej siły, męstwa, potęgi i chwały.

***

W dzisiejszych czasach dekadenckie sfory czyhają, aby nas wydziedziczyć, ograbić ze wspomnień, historii i tradycji. Próbują nas roztopić w europejskim tyglu, abyśmy stali się jedną masą - bezrozumnych, pozbawionych woli i pamięci istot, niemających swojej historii. Chcą byśmy zatracili swoje korzenie i dumę. Dążą do tego, abyśmy zapomnieli na zawsze kim jesteśmy, abyśmy odwrócili się od naszej historii i tradycji. Wyrzucili z serc poświęcenie naszych przodków.

My na to nie pozwolimy.

Pamiętamy kim jesteśmy i jaka jest nasza historia. Pisana krwią naszych braci. Nie obchodzi nas to, co o nas mówią. Nie boimy się konfrontacji. Nie zegniemy karków. Kroczymy własną drogą, z której nie zboczymy. To jest nasze przeznaczenie. Przeznaczenie marki PROUD AND REBORN - aby przypomnieć kim jesteśmy. Aby odrodzić zapomniany patriotyzm i dumnie podnieść czoło, krzewiąc wiarę w Polskę i Polaków.

pixel