Jednostka Strzelecka 1403 - RSDS

WSPIERAMY ORGANIZACJE PROOBRONNE

***

odznaka_RSDA

 

Interesujesz się wojskowością? Militariami? Survivalem lub spokrewnionymi dziedzinami? Nie boisz się wyzwań?  

Jednostka Strzelecka 1403 RSDS - Warszawa prowadzi rekrutację.  

 

JS 1403 - Rozpoznawczo Szturmowa Drużyna Strzelecka, to organizacja, będąca w strukturach Związku Strzeleckiego "Strzelec". Istniejemy od 2011 roku, nieprzerwanie gromadząc wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie z dziedzin takich jak:

* TAKTYKA WALKI W TERENIE LEŚNYM, ZURBANIZOWANYM I W POMIESZCZENIACH

* SZTUKA PRZETRWANIA

* MEDYCYNA POLA WALKI

* STRZELECTWO

* TECHNIKI LINOWE

* SPORTY WALKI i inne

Mamy w swoich szeregach instruktorów mających między innymi certyfikaty NATO Combat Life Saver, certyfikaty znajomości sportów, systemów i sztuk walki, ukończone 4-dniowe kursy SERE realizowane przez Centrum Przygotowań do Działań poza Granicami Kraju oraz ukończone roczne kursy w Oddziale Specjalnym Żandarmerii Wojskowej. Dzięki temu, jesteśmy w stanie przekazać wysokiej klasy umiejętności osobom, które wstąpią w nasze szeregi.

Nasza Jednostka dynamicznie się rozwija, pozyskuje nowy sprzęt, umiejętności, wiedzę oraz kontakty szkoleniowe z Jednostkami Wojska Polskiego za pośrednictwem Biura do Spraw Proobronnych Ministerstwa Obrony Narodowej. Nasza organizacja posiada porozumienie o współpracy z MON od 2015 roku.

techniki_linowe_1techniki_linowe_2taktyka_zielonawykładymaskowaniemount_cqb_2mount_cqb_1zielona

 ***

Zgłoszenia prosimy wysyłać za pośrednictwem wiadomości prywatnych na skrzynkę naszego fanpage'u, lub na mail: js1403rsds@gmail.com. Zostaniecie dodani do grupy organizacyjnej na fb, mającej na celu usprawnienie przygotowania do rekrutacji. Tam także poznacie wszystkie szczegóły co do przebiegu naboru oraz odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.  

Fanpage jednostki: https://www.facebook.com/JS1403/

Kanał na Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCKOwrn5DqBMjhZevUmal-ZA

pixel